1. Transformers 4 Kayıp Çağ

  Transformers 4 Kayıp Çağ

  1080P Türkçe Dublaj

  Transformers 4 herkes tarafından çok beğenilen ve gişe rekorları kıran Transformers serisinin 4. ve son filmi olarak karşımıza çıkmaktadır. Transformers 4 Kayıp Çağ Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, Outobotlar ve Desepticonlar arasında geçen dehşet savaşın üzerinden 4 yıl geçmesine rağmen, yaşanılan felaketin sonuçlarının halen devam ettiği Chicago şehrinde, bütün robotlara karşı bir seferberlik ilan edilmesine şahitlik etmeye hazır olun! Transformers 4 full izleyerek, dünyaya gelmekte olan büyük tehlikenin engellenmesi için arkadaşlarıyla bir araya gelmeye çalışan Optimus prime ve ona yardım edecek olan Cade Yeager’in maceralarına, kesintisiz şahitlik edeceksiniz.

  Transformers 4 Kayıp Çağ ile Robotların Son Macerası Sizleri Bekliyor!

  Transformers 4 Kayıp Çağ film konusu, Desepticon ve Outobotlar arasında geçen büyük savaşın sonucunda, Chicago şehri büyük tahribat görmüş ve birçok insan hayatını kaybetmiştir. Bu kadar ağır bir bedel ödenmiş olunsa da, dünya çok büyük bir beladan kurtulmuştur. Bu büyük savaşın üzerinden tam 4 yıl geçmiştir. Transformers 4 720p – 1080p full hd film izleme kalitesiyle, büyük savaşın sonucunda, Chicago halkı yaralarını sarmaya çalışırken, ABD hükümetinin, Outobot’lara karşı cephe alması ve bütün Outobotların yok edilmesi için, CİA ajanlarına görevler vermesini, yüksek çözünürlükte takip etme fırsatına sahipsiniz.

  Transformers 4 Kayıp Çağ türkçe altyazı hd film izleme seçeneğiyle, Texas’ta kendi halinde bir tamirci olan Cade Yeager’in eline geçen bir kamyoneti satma hayalleri varken, bu kamyonetin Optimus Prime olduğunu anlaması üzerine değişen hayatını, daha yakından inceleyebilirsiniz. Optimus Prime’nin peşinde olan CİA ajanları, Optimus Prime’ya yardım edecek olan Cade Yeager’in başını ağrıtacaktır. Transformers 4 orijinal dil ve türkçe altyazı film izleyerek, dünyaya yaklaşmakta olan belanın önüne geçmesi için, Optimus Prime’ya yardım edecek olan Cade’nin ve diğer outobotların maceralarına şahitlik edeceksiniz.

  Transformers 4 Kayıp Çağ Filmini Daha Yakından Tanıyın

  27 Haziran 2014 tarihinde vizyona giren filmin yönetmenliğini her zamanki gibi Michael Bay yapmaktadır. ABD ve Çin ortak yapımı olan film, aksiyon ve bilimkurgu kategorilerinde yer almaktadır. Transformers 4 Age of Extinction türkçe dublaj ve türkçe altyazı 1080p full hd film izleme seçeneğiyle, 2 saat 46 dakikalık maceraya, kesintisiz tanıklık edebileceksiniz. İMDB sıralamasından 7,6 puan alan filmin bilet gişesi, 1,104 milyar USD olmuştur. Her seferinde kendi rekorunu kıran Transformers 4: Age of Extinction full hd izleme kalitesiyle, seyircileriyle buluşmaktadır.
  Transformers 4 Kayıp Çağ 7.8 / 10 4 kullanıcı oyu.
  7.8
  ( Toplam 4 oy )

      7.6   146

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Full HD Film izle - Film izle - 2019 Filmleri - Türkçe Dublaj Film izle - Türkçe Altyazılı Film izle