ABD
Ölümcül Tuzak – Bullet Head
İncele
Ölümcül Tuzak – Bullet Head
Türkçe Dublaj
Ölümcül Tuzak - Bullet Head Full HD izle; Yıllar önce tanışmış olan 3 arkadaş hayatın onlara getirdiği şeylerden dolayı kolay para kazanma hırsları yüzünden hırsız olmuş yaptıkları planla birlikte yeniden zengin olacaklardır depo içinde bulunan paraları çalmayı düşünen 3 hırsız büyük bir servete konarlar fakat depoda kapalı kalırlar bir türlü dışarıya çıkamazlar kısa süre sonra polis gelecektir bir şekilde yol bulup kendilerini dışarı atmak zorundalardır yoksa yakalanacaktırlar. Ölümcül Tuzak - Bullet Head
 • IMDb 7.2
 • 8
 • 0
12 Savaşçı – 12 Strong
İncele
12 Savaşçı – 12 Strong
Türkçe Dublaj
12 Savaşçı konusu, Afganistan’a çok tehlikeli bir göreve giden Amerikan askerlerinin hikâyesini anlatıyor. 11 Eylül olayları sonrasını anlatan filmde Mitch Nelson tarafından yönetilen ABD özel kuvvetler ekibi Afganistan’a giderler. Çok tehlikeli bu görevde kendilerine yardım ederek Taliban ve El Kaide’ye karşı yapacakları savaşta kendilerine destek olmaları için Afganistan Birleşik İslami kurtuluş Cephesi Generali Dostum’u ikna etmeye çalışmaktadırlar. Birlik olunulsa bile bu iki farklı kültürden gelen askerlerin birbirlerinin tarzına uyum sağlaması kolay olmayacaktır. Karşılıklı güvensizlik ve kültür farklılıklarının yarattığı sorunlar zamanla aşılacak bile olsa, Amerikalı askerler, Afgan atlı birliklerinin eski tarz savaş taktiklerine alışmak zorundadırlar. Kurdukları zor ilişkinin ardından yeni ortaklar kısa zaman sonra kendilerinden daha kalabalık bir düşman gücüyle baş etmek zorunda kalacaklardır. Filmi sitemizden hemen izlemek için 12 Strong orijinal izle seçeneğine göz atabilirsiniz.Aksiyon Dolu Serüvenleri Tek Part İzleme Seçeneği Sitemizde Sizleri Bekliyor 2018 yapımı dram, aksiyon türündeki filmi sitemizden 12 Savaşçı full izle seçeneğinden yararlanarak izleyebilirsiniz. Film 2 saat 11 dakika uzunluğunda sürüyor. Aksiyon dolu sahnelerle göz dolduran film izleyenler tarafından Beyazperde’de 3,4, Sinemalar.com’da 6,2 ve IMDb’de 6,6 puan ile değerlendirilmiştir. Filmi siz de izlemek isterseniz 12 Strong HD izle seçeneği ile filmi yüksek görüntü performansı eşliğinde izleyebilirsiniz. Film New York’ta 16 Ocak 2018 yılında vizyona girmiştir. Açıklanan bilet gişesi 70,8 milyon USD olan filmi ayrıca sitemizden 12 Savaşçı Türkçe dublaj izle seçeneği ile Türkçe dublajlı bir şekilde de izleyebilirsiniz.1080p Kalitesinde İstediğiniz Tüm Filmleri Sitemizden Bulabilirsiniz12 Strong tek part izle opsiyonunu kullanarak sitemizden kesintisiz bir şekilde film izlemenin tadını çıkarabileceğiniz aksiyon, dram ve tarih türlerindeki filmin yönetmenliğini Nicolai Fuglsig yapıyor. Filmin senaristliğini ise Ted Tally ve Peter Craig paylaşıyor. Filmi Türkçe alt yazılı izlemek için sitemizdeki 12 Savaşçı alt yazılı izle seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Filmin çekimleri Albuquerque ve New Mexico da tamamlanan filmin çekimleri için harcanan toplam bütçe 35,000,000 milyon USD olarak açıklanmış. Aksiyon dolu sahneleri yüksek kalitede izlemek için 12 Strong 720p-1080 izle seçeneğinden yararlanın.
 • 130dk
 • IMDb 6.2
 • 6
 • 0
The Professor
İncele
The Professor
Türkçe Altyazı
The Professor 2019 ABD yapımı 90 dk. dram ve komedi türünde bir filmdir. The Professor ileri evrede kanser hastası ve birkaç ay sonra ölecek bir üniversite hocası olan Richard’ın aynı zamanda eşinin ihanetiyle başa çıkmaya çalışmasını ve kalan ömrünü dünyayı pek de umursamadan dolu dolu yaşamayı seçmesini anlatıyor. Richard öğretme metotlarını, hayatını ve sevmeyi yeniden keşfediyor. The Professor - Richard Says Goodbye Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle full hd film izle. The Professor yüksek kalite orjinal dil ve türkçe altyazı reklamsız part ve sürekli donmadan 1080p HD görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.
 • 90
 • IMDb 7.3
 • 15
 • 0
Rampage: President Down
İncele
Rampage: President Down
Türkçe Dublaj
Rampage: President Down 2016 ABD yapımı askeri ve bol aksiyon sahnesi olan bir filmdir. Uwe Boll tarafından yönetilen 2016 aksiyon filmi. Boll tarafından yönetilen 2009 filmi Rampage ve 2014 filmi Rampage: Capital Punishment'in devamıdır. 2016'da emekli olmadan önce yönettiği son film. Rampage: President Down türkçe dublaj ve türkçe altyazı 1080p seçenekleriyle full hd film izle 7 sunar.
 • 99
 • IMDb 5
 • 12
 • 0
Transformers 3: Ay’ın Karanlık Yüzü
İncele
Transformers 3: Ay’ın Karanlık Yüzü
Türkçe Dublaj
Transformers 3 izle: Ay'ın Karanlık Yüzü, her seferinde gişe rekorları kıran Transformers serisinin 3. bölümü olarak karşımıza çıkmakta olan bir Transformers filmidir. Megan Fox dışında, başlangıçtaki kadrosunu aynen koruyan Transformers 3 Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, seyircilerinin karşısına geçmektedir. İnsanlığın uzaya gemi göndermeye başlamasından 8 yıl öncesini, yani 1961 senesini baz alacak bir konu ele alınmaktadır. Transformers 3 Türkçe altyazı izleyerek, ayın karanlık yüzüne iniş yapan ve Cybertronlar için hayati bir önem taşıyan, Sentine Prime’nin kullandığı uzay gemisinin keşfedilmesi ve Desepticonşardan önce bulmak için harekete geçen Autobotlar’ın maceralarını takip etmeye hazır mısınız?Transformers 3: Ay'ın Karanlık Yüzü Filmi İle Yepyeni Maceralara Hazır Olun!Transformers 3 konusu, 1961 yılında büyük savaştan kaçarak, Ayın karanlık yüzüne iniş yapan, Sentinel Prime’nin kullandığı uzay gemisinin doğuracağı sonuçları ele almaktadır. Cybertronlar için hayati önem niteliğindeki bir teknolojiyi içerisinde barındıran uzay gemisinin, NASA tarafından keşfedilmesinin ardından, insanlığın uzay serüvenleri başlamıştır. Transformers 3 720p – 1080p izleme kalitesiyle, ilk uzay aracı Apollo 11’in macerasının başlangıç yıllarına, yüksek çözünürlükteki görüntü kalitesiyle şahitlik edeceksiniz. Transformers 3: Ay'ın Karanlık Yüzü full hd film izleme seçeneğiyle, günümüze gelindiğinde, bir görevi esnasında kayıp Cybertron gemisini keşfeden ve insanlığın bu konuda kendilerini kandırdıklarını,  yıllar boyu kendilerine yalan söylediklerini anlayarak çok üzülen Optimus primenin başlatacağı yeni maceralara tanıklık edebilirsiniz. Artık Outobotların yapmaları gereken bir görev bulunmaktadır. İblis ruhlu desepticonlar, bu aracı ve içerisindeki mühim teknolojiyi keşfetmeden önce, Outobotların bu araca ulaşmaları gerekir.  Transformers: Dark of the Moon orijinal dil izleme seçeneğiyle, müthiş bir çatışmanın, en yakın şahidi olacaksınız!Transformers: Dark of the Moon Filmini Daha Yakından Tanıyın!29 Haziran 2011 tarihinde vizyona girerek, beyaz perde karşısında izleyenleriyle buluşan Transformers: Dark of the Moon filminin yönetmen koltuğunda, Michael Bay yer almaktadır. Her zamanki gibi gişe rekorları kıran Transformers: Dark of the Moon tek parka izleme seçeneğiyle, seyircilerine 2 saat 37 dakikalık kesintisiz macera armağan etmektedir. 1,123 milyar USD bilet gişesi elde eden film, İMDB sıralamasında 6,3 puan almıştır. Transformers: Dark of the Moon HD izleme kalitesiyle, seyircileriyle buluşmaktadır.
 • 154dk
 • IMDb 7.8
 • 16
 • 0
Çin Seddi – The Great Wall
İncele
Çin Seddi – The Great Wall
Türkçe Dublaj
Çin Seddi, insanoğlunun gelmiş geçmiş en görkemli eseri olan, Çin Seddi’nde gerçekleşen bir konuyu ele almaktadır. Tamamı Çin’de çekilen, Hollywood – Çin yapımı en büyük eser olan The Great Wall Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, seyircilerine macera ve gizem dolu fantastik bir film armağan etmektedir. Çin tarihinden esinlenerek, köklü Çin tarihini ele alan bu eser, uzak Asya ülkelerinde keşfedilen barutu, Avrupa’ya taşımak isteyen bir kervanın yolculukları esnasında, karşılarına çıkan dev canavarın, kendilerine yaşatacağı korku dolu anları, The Great Wall full izleme seçeneğiyle, kesintisiz şekilde takip edebilirsiniz.The Great Wall Filmi İle Harika Bir Maceraya Hazır Olun!Çin Seddi konusu, Çin tarafından barutun keşfedilmesi ve kullanılmasından sonra, bu icadı kendi ülkelerine götürmek için, uzak Asya’dan, Avrupa’ya doğru yola çıkan bir kervan çetesinin, korkunç bir canavar tarafından saldırıya uğramasını ve bu saldırıdan kurtulan iki kişinin, sonrasında canavara karşı savaşmasını ele almaktadır. The Great Will 720p – 1080p izleme kalitesiyle, saldırıya uğrayan kervan çetesinin içerisinden sadece 2 kişinin çıkmasını ve bu iki kişinin de başına gelecek olaylar sonucu, canavara karşı harekete geçmesini, yüksek görüntü kalitesiyle takip etmeniz mümkündür.Çin Seddi alt yazılı izleyerek, tamamı Çin’de çekilmiş olan büyük bir projenin ürünü olan esrarengiz filmi, karakterlerin kendi duyguları ve konuşmalarıyla, filmin bütünlüğü içerisinde takip etme fırsatına sahipsiniz. The Great Wall orijinal izleyerek, kervan çetesinin uğradığı büyük saldırıdan sağ çıkmaya başaran Garin ve Pero’nun, bir suçlu gibi Çin ordusu tarafından tutuklanmasına, daha sonra ise bu orduyla beraber acımasız canavara karşı saldırmasına, şahitlik edeceksiniz.Çin Seddi Filmi Hakkında Merak Ettikleriniz!29 Aralık 2016’da vizyona giren The Great Wall filmin yönetmen koltuğunda, Yimou Zhang yer almaktadır. Macera, fantastik ve tarihi kategorilerinde yer alan The Great Wall tek parça izleme seçeneğiyle, izleyenlerine 1 saat 44 dakikalık kesintisiz macera sunmaktadır. 150 milyon USD bütçeyle çekilip, 334,9 milyon USD bilet gişesine sahip olan, Çin Seddi HD izleme kalitesiyle, seyircilerinin karşısına çıkmaktadır.
 • 104dk
 • IMDb 6.9
 • 9
 • 0
Transformers 2 Yenilenlerin İntikamı
İncele
Transformers 2 Yenilenlerin İntikamı
Türkçe Dublaj
Transformers 2 izle, Transformers’in gişe rekorları kıran ilk filminin ardından çıkan, 4 filmden meydana gelen Transformers serisinin ikinci ürünüdür. Kendi gezegenlerindeki yakıt kaynaklarının sona ermesi sonucu, dünayı ele geçirmek için gelen iblis ruhlu Desepticonlarla, onları engellemek için gelen Autobotları’ın savaşında, bir kahraman görevi gören Sam Witwicky’nin yaşayacağı yeni maceraları ele almaktadır. Transformers 2 Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, dünyanın akıbeti açısından büyük bir kahramanlık gerçekleştiren Sam Witwicky’nin içine düşeceği problemleri, en ince detayına kadar takip etmeye hazır mısınız?Transformers 2 Yenilenlerin İntikamı İle Muhteşem Robotlar Geri Dönüyor!Transformers: Revenge of the Fallen konusu, dünyanın iblis ruhlu Desepticonların elinden kurtulması sırasında büyük bir kahramanlık göstermesinin üzerinden 2 yıl geçen ve normal hayatına geri dönmeyi planlayan Sam Witwicky’nin yaşayacakları olayları ele almaktadır. Transformers 2 720p – 1080p hd film izleme kalitesiyle, transformers tarihçesini ve kökenlerini araştırmakta olan Sam Witwicky’nin, üniversite planları kurduğu esnalarda peşine düşen iblis ruhlu Desepticonların sebep olacağı felaketlere, yüksek çözünürlükte şahitlik etme fırsatına sahip olacaksınız. Transformers 2 türkçe altyazı izleyerek, peşine düşen Desepticonlara karşı kendisini koruyan Outobotlar’ın Mısırda geçen devasa savaşını yakından takip etmeye hazır olun! Desepticonlar ve Outobotların devasa mekanik savaşları arasında sıkışan insanoğlunun macera dolu hikâyesine, Transformers 2 Revenge of the Fallen orijinal dil ve türkçe altyazı film izleme fırsatıyla şahitlik edeceksiniz.Transformers 2 Filmi Hakkında Merak Ettikleriniz!24 Haziran 2009 yılında vizyona girerek, beyaz perdede izleyenleriyle buluşan Transformers: Revenge of the Fallen Filminin yönetmen koltuğunda, Micheal Bay yer almaktadır. 2007 yılında ABD’de yayınlanarak, seyirci tarafından büyük beğeni kazanan Transformers serisinin 2. Filmi Transformers: Revenge of the Fallen tek parça izleme seçeneğiyle, seyircilerine 2 saat 31 dakikalık aksiyonun kapılarını açmaktadır. Başrollerinde Megan fox ve shia LaBeouf’un yer aldığı filmin oyuncuları; Teen Choice En İyi Yaz Filmi Kadın Oyuncusu Ödülü ve Teen Choice En İyi Drama/ Aksiyon Filmi Erkek Oyuncusu ödüllerine sahip olmuştur. Transformers 2 full hd 1080p izleme kalitesiyle, seyircilerine macera ve aksiyon dolu sahneleri armağan etmektedir.
 • 150dk
 • IMDb 7.6
 • 7
 • 0
Transformers 1
İncele
Transformers 1
Türkçe Dublaj
 Transformers 1 izle, çok uzaklarda yer alan Cyberton gezegeninde, büyük bir savaş başlamak üzeredir. Robotlardan meydana gelen Cyberton gezegeninde bulunan iyi ve kötü robotların savaşının, dünyaya kadar uzanmasını ele alan, fantastik bir film serisinin ilk filmidir.  Transformers 1 Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, aksiyon ve heyecan dolu sahneleri, seyircilerinin gözleri önüne getirmektedir. Kendi, gezegenlerinde tükenmeye başlayan yakıt arayışının içerisine giren robotlar, bütün gezegenleri taradıktan sonra, ihtiyaçları olan yakıtın dünyada olduğunu anlarlar ve dünyaya doğru yönelmeye başlarlar. Transformers 1 full izleme imkanıyla, fantastik bir serüveni ele alan filmi, kesintisiz şekilde takip etme fırsatına sahip olacaksınız.Transformers 1 2007 Filmiyle Nefes Kesen Dakikalar Sizleri Bekliyor!Transformers 1 film konusu, çok uzaklarda bulunan ve iyi – kötü robotlardan meydan gelen Cybertron gezegeninde, yüzlerce yıl öncesinden çıkmaya başlayan savaşın, dünyaya kadar uzanmasını ele almaktadır. Transformers 1 720p – 1080p full hd film izleme seçeneğiyle, ülkelerinin gereksinim duyduğu yakıt ihtiyacını dünyadan karşılayabileceklerini fark eden kötü robotların dünyaya gelerek ele geçirme çabaları üzerine, onların karşısında durmak ve dünyayı korumak amacıyla gelen iyi robotların çetin savaşını, yüksek çözünürlükte takip etmeye hazır mısınız? Transformers 1 türkçe altyazı izleme imkanıyla, istedikleri anda uçak, araba ve gemiye dönüşebilen kusursuz robotların savaşını, gerçek duygular ve efektlerle takip edebileceksiniz. Transformers 1 orijinal dil türkçe çevirili altyazı hd film izleme seçeneğiyle, devasa robotların savaşı sırasında gerçekleştirdikleri kusursuz dönüşümleri ve çeşitli aksiyon sahnelerini, en iyi şekilde takip etme fırsatına sahip olacaksınız.Transformers 1 Filmi Hakkında Merak Ettiğiniz Tüm Detaylar6 Temmuz 2007’de vizyona girerek, beyaz perdede seyircileriyle buluşan Transformers 1 filminin yönetmen koltuğunda, Micheal Bay yer almaktadır. Megan Fox ve Shia LaBeouf’un başrollerini üstlendiği, Transformers 1 tek part reklamsız film izleme seçeneğiyle, seyircilerine 2 saat 24 dakikalık kesintisiz macera sunmaktadır. Bilimkurgu, gerilim ve aksiyon kategorilerinde yerini alan ABD yapımı film, izleyenlerinin büyük ilgisine maruz kalmıştır. İMDB sıralamasında 7,1 puan alarak, izleyenlerinin beğenisini kazanan ve büyük bir başarıya imza atan Transformers 1 HD izleme kalitesiyle, yüksek çözünürlükteki dövüş sahnelerini, seyircilerine armağan etmektedir.
 • 144dk
 • IMDb 8.0
 • 8
 • 0
Alacakaranlık 5 Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2
İncele
Alacakaranlık 5 Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2
Türkçe Dublaj
Alacakaranlık 5 izle; Alacakaranlık 5 Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2 (2012) yapımı seri olarak çekilmiş, Alacakaranlık filmlerinin en sonuncusu niteliğinde olan bir filmdir. Bu film izlenme rekorları kırmış ve üzerinde geçen onca zamana rağmen hala akıllarda yer eden önemli filmlerden bir tanesidir. Bizler Alacakaranlık 5 Türkçe dublaj izlemeden önce mutlaka filmin diğer seri filmlerinin izlenmesi gerektiğini düşünüyoruz. Böylece film izlenirken daha anlamlı olacaktır.Fantastik ve macera filmi olarak adlandırılan bu film izlemeden önce serinin bir önceki filmini kesinlikle izleyin Şafak Vakti bölüm 1 buradan izlemenizi tavsiye ediyoruz izleyin ki bölümleri daha iyi anlayacaksınız aynı zamanda aşk hikayesi de anlatan bir romantik film ve içeriğinde dram unsurları da yer alıyor. Alacakaranlık 5 Filmin bütün sahneleri  Amerika’da çekilmiş.Alacakaranlık 5 Efsanesi Filminin Konusu Nedir?Alacakaranlık 5 Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı film izleyenlerin yakından bildiği üzere bu film Bella ve Edward’ın kızının doğumundan sonra yaşanan maceraları ele alıyor. Renesmee yani bu ikilinin kızlarını yalan ithamlardan ve de diğer düşmanlardan korumak gerekecektir. Fakat bu durum sandıklarından çok daha zor olacaktır. Bakalım Edward ve Bella kızlarını korumak için ne yapacaklar? Başarılı olacaklar mı? Alacakaranlık 5 Efsanesi Şafak Vakti Bölüm 2 2012 konusunu beğenenlere filmi izlemelerini mutlaka tavsiye ediyoruz.Alacakaranlık 5 ile Efsane Sona EriyorAlacakaranlık 5 1080p izleyenler serinin son filmini izlemiş olacaklar. Çünkü bu seri artık bu film ile birlikte sona geldi. Filmin ilk serisi 2008 yılında başlamıştı. Ve Stephenie Meyer adlı yazarın çok satan romanından beyaz perdeye uyarlanmıştı. Film Melissa Rosenberg tarafında senaryolaştırılmıştı. Bu isimlere aşına olanların  Alacakaranlık 5 full izle, Efsane filmin Şafak Vakti Bölüm 2 2012 720p-1080p Seçeneklerinden birini seçerek full hd yüksek kalite olarak izlemelerini tavsiye ederiz.Alacakaranlık 5 Efsanesi Şafak Vakti Yönetmen Koltuğunda Kim Oturuyor?Alacakaranlık 5 Efsanesi Şafak Vakti Bölüm 2 2012 alt yazılı izleyenlerin bildiği üzere filmin yönetmen koltuğunda yine ilk bölümde de yönetmen koltuğunda oturan ünlü yönetmen Bill Condon yer alıyor. Bill Condon un 21 yıllık kariyeri var ve kariyerine 14 tane film ve diziyi sığdırmayı başarmış. Muhteşem Showman, The Good Liar, Bride Of Frankenstein, Mr. Holmes, Wikileaks gibi filmler usta yönetmenin altında imzası bulunan diğer filmler arasında yer alıyor. Bu filmleri beğenerek izlemiş olan kişilere mutlaka Alacakaranlık 5 Türkçe dublaj izle 1080p melerini öneriyoruz.Alacakaranlık 5 Efsanesi Şafak Vakti Filminde Oyuncu Kadrosunda Kimler Yer Alıyor?Alacakaranlık Şafak Vakti Bölüm 1 filmini izlemiş olan kişiler, filmin kadrosuna zaten aşina olacaklardır. Filmin son filminde de karşımıza olmazsa olmaz 3 lü çıkıyor. Filmde Kristen Stewart yine Bella Swan rolünü canlandırmış. Robert Pattinson ise Edward Cullen rolü ile...
 • 115
 • IMDb 6.2
 • 1.394
 • 31
Çılgın Hırsız 3 – Despicable Me 3
İncele
Çılgın Hırsız 3 – Despicable Me 3
Türkçe Dublaj
Çılgın Hırsız 3, eğlence dolu animasyon serisinin üçüncü bölümü olarak karşımıza çıkan filmde, işler biraz karışmıştır. Kötü bir adamken iyi bir insan haline gelen ve bir ajan olarak işe başlayan Gru, minnonları ile beraber kötü insanların peşine düşmekte ve onları yakalamak için çeşitli aksiyonlar yaşamaktadır. Despicable Me 3 Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle, eğlenceli ve gülümseten maceralara, müthiş seslendirmenin de eşlik etmesiyle oluşan mutluluk verici bir hikayenin tanıkları olamaya hazır mısınız? Çılgın hırsız 3 full izleyerek, ajanlıkta zorlanan Gru ve minnonlarının yeni maceralarını, kesintisiz şekilde takip etmek mümkündür.Despicable Me 3 İle Eğlence Dolu Dakikalar Sizleri Bekliyor!Çılgın Hırsız 3 konusu, kötü adamlıktan vazgeçerek, kötü insanları yakalamak için minnionları beraber göreve giden Gru’nun, suçluları yakalama konusunda pek başarılı olamadığı için, görevden ayrılmak zorunda kalmasını ele almaktadır. Despicable Me 3 720p – 1080p izleme kalitesiyle, insanları tehdit eden kötü adamı yakalamak konusunda başarısın olduğu için, iyiler birliğinden ayrılmak zorunda kalan Gru’nun, ortada kaldığı için gireceği kimlik krizine ve yaşayacağı zorluklara, yüksek çözünürlükteki görüntü kalitesiyle şahitlik etme imkanına sahipsiniz.Çılgın Hırsız 3 alt yazılı izleyerek, işsiz kaldığı için geçim zorluğu çeken, daha da kötüsü hiçbir işi olmadığı için bunalıma giren Gru’nun karşısına çıkacak ikiz kardeşini ve yaşayacakları yeni maceraları, filmin asıl haliyle takip etme seçeneği, seyircilerine sunulmuştur. En üzgün olduğu zamanda Gru’nun imdadına yetişen Dru, kendisine yepyeni bir hayat sunacaktır. Sunduğu yeni hayat karşısında, Gru’dan eskisi gibi kötü olmasını istecek olan Dru’nun teklifini kabul eden Gru’nun tekrar kötülüklere başlamasını, Çılgın hırsız 3 orijinal izleme seçeneğiyle, takip edebilirsiniz.Çılgın Hırsız 3 Filmi Hakkında merak Ettikleriniz!25 Ağustos 2017 tarihinde Türkiye’de yayınlanan animasyon filminin yönetmenliğini, Pierre Colfin ve Kyle Balda ikilisi yapmıştır. Bilim kurgu ve aksiyon kategorilerinde yerini alan Despicable Me 3 tek parça izleme seçeneğiyle, seyircilerine 1 saat 36 dakikalık, kesintisiz macera sunmaktadır. IMDB sıralamasında 6,4 puan alıp, 1,035 milyar USD bilet gişesi sağlayan, Çılgın hırsız 3 HD izleme imkanıyla, izleyenlerinin karşısına çıkmaktadır.
 • 90dk
 • IMDb 7.6
 • 11
 • 0
Sitemizde yayınlanan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli sosyal paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Hak sahipleri videoların kaldırılması için iletişim talebinde bulunabilirler.