1. Zamanda Kıvrılma: A Wrinkle In Time

  Zamanda Kıvrılma: A Wrinkle In Time

  1080P Türkçe Dublaj

  Film, beyaz perdeye yine, Zamanda Kıvrılma ismine sahip olan romandan uyarlandı. Roman, okuyucular tarafından oldukça başarılı bulunmuştu. Filmi de, 132,7 milyon dolar hasılat ile, başarılı bilim kurgu filmleri arasında yer almaya hak kazanır. Zamanda Kıvrılma altyazılı izleyenler, Ava DuVernay’ın yönetmenliği ile buluşuyor. 20 Nisan 2018 tarihinde vizyona giren film, Zamanda Kıvrılma full HD izleyenleri 1 saat 50 dakika boyunca koltuklara hapsediyor.

  Zamanda Kıvrılma-A Wrinkle In Time Filminin Konusu

  Filmde ele alınan konu, gerçekten de zamanın bükülmesi. Peki aslında bu mümkün mü, yani yıldızlara dokunmak mümkün mü? Bu sorunun cevabını A Wrinkle In Time 1080p izleyenler verebileceklerdir. Zamanda Kıvrılma konusu ise, şöyle; yıldızlara dokunmak isteyen bir bilim insanı olan Mr. Alex Murry, bu konu üzerinde çalışmalarını gerçekleştirirken, bir anda ortadan kaybolur. Iki çocuğu ise, babalarının kaybolması sonrası, bunalıma girerler. Öyle ki okulda bile işler kötüye gitmeye başlamıştır. Bunun üzerinde abla Meg, babasının çalışmalarına tekrar bakar ve babalarının aslında zamanda doğrusal olmayan bir başka düzlem daha bulduğunu, yıldızlara ulaşmanın mümkün olduğunu keşfettiğini anlar. Yani aslında babaları hala hayattadır. Yalnızca kötücül bir takım karanlık güçler tarafından kaçırılmıştır ve boşlukta alıkoyulmaktadır. Babalarını bu esaretten kurtarmak ise, Meg’in görevidir. Görevi başarıp başaramayacağını Zamanda Kıvrılma 720p izleyerek kişiler öğrenebileceklerdir.

  Zamanda Kıvrılma-A Wrinkle In Time Filmi Oyuncu Kadrosu

  Ava DuVernay’ın yönettiği filmin oyuncu kadrosunda bulunan isimler, Meg Murry rolüyle, Storm Reid, Mrs. Which rolüyle, Oprah Winfrey, Mrs. Whatsit rolüyle, Reese Witherspoon, Mrs. Who rolüyle, Mindy Kaling, Mr. Alex Murry rolüyle, Chris Pine, Dr. Kate Murry rolüyle, Gugu Mbatha Raw, The Happy Medium rolüyle, Zach Galifianakis, Red rolüyle, Michael Pena’dır. Film, Madeleine L’Engle’ın yazdığı, Zamanda Kıvrılma kitabından uyarlanarak, Jennifer Lee kalemiyle beyaz perdeye aktarılmıştır. Film müziklerini besteleyen isim, Ramin Djawadi’dir. A Wrinkle In Time Türkçe dublajlı izleyenlerin de fark edeceği üzere, filmin yapımcı kadrosu sınırlıdır. Bu isimler, Jim Whitaker, Catherine Hand ve Douglas C. Merrifield’dır. Zamanda Kıvrılma tek part izlemek isteyenler için filmin dağıtımını yapan stüdyo, UIP Türkiye’dir.

  Zamanda Kıvrılma-A Wrinkle In Time Filmi Eleştirisi

  Filmde ele alınan konu, bir kitaptan uyarlamadır fakat elbette, kitabı okuyanlar ve A Wrinkle In Time Türkçe dublaj full izleyenler, film ve kitap arasında çeşitli farklılıklar olduğunu görebileceklerdir. Film, izleyiciyi çekebilen, başarılı bir fantastik kurgu filmidir. Zaman ve zamanda kırılma temalı hikayeler, sinema dünyasında çok fazla ele alınmıştır. Bu nedenle, yeni bir film ortaya çıkarılacağında ortaya konan içerik oldukça renkli olmak durumundadır. Aksi takdirde film, diğer bilim kurgu filmleri ile kıyaslandığında istenen başarıyı elde edemeyecektir.

  Zamanda Kırılma-A Wrinkle In Time Filmi Hakkında

  Film, iyiler ve kötüler arasındaki savaş durumunu ele alır. İlginç olarak bu noktada izleyiciye verilen kötü karakterin de kötü olmasının kendince haklı sebepleri vardır. Filmde, iyilerin neden iyi, kötülerin ise neden kötü olduğu durumu açıklanır ve bu doğrultuda olay örgüsü ilerler. Uzayda yapılan yolculuklar, 5. Boyut, zamanın bükülmesi, yıldızlara dokunmak gibi terimlerin sıkça yer aldığı bu fantastik kurgu filminde, iyilik yapma ve kurtarıcı olma görevinin bir çocuğa yüklenmiş olması da ayrıca farklıdır. Zamanda Kıvrılma- A Wrinkle In Time, evrende sandığımızdan daha fazla boyut olduğuna ve eğer istersek uzayı bükebileceğimize ve ışık hızı ile yolculuk edebileceğimize inananlar için, oldukça çekici bir film.

  Zamanda Kıvrılma- A Wrinkle in Time | 2018

  A Wrinkle in Time konusu, Alexander Murry zaman ve boyutlar hakkında önemli çalışmalar yapan bir astrofizikçi ve bilim adamıdır. Murry yaptığı çalışmalar sırasında bilim adamı Murry bir anda ortadan kaybolur. Kızı Meg ve eşi Kate onun başka bir boyuta gittiği fikrine sarılırken Meg ve Kate dışında pek çok insan Murry’nin öldüğüne inanmaktadır. Meg ve onun erkek kardeşi Charles bir gün 3 tuhaf kadın ile tanışırlar. İsimleri Bn. Hangi, Bn. Neydi ve Bn. Kim olan bu üç kadında Murry’nin ölmediğini düşünmektedir. Tüm bu bilgiler ışığında çok yakın arkadaş olan ve çok vakit geçiren Meg, Charles ve Charles’ın arkadaşı Calvin, Meg ve Charles’ın babasını aramak için bir yolculuğa çıkmaya karar verirler. Onları macera dolu yolculukta yalnız bırakmak istemezseniz bu heyecan dolu filmi sitemizden Zamanda Kıvrılma orijinal izle seçeneği ile sitemizden izleyebilirsiniz.

  HD Kalitede Tüm Filmleri Sitemizden Kesintisiz İzlemeye Hazır Mısın

  A Wrinkle in Time full izle seçeneği kullnarak sitemizden izleyebilecerğiniz film 2018 yapımı fantastik, bilimkurgu türünde bir filmdir. 1 saat 50 dakika uzunluğunda ki filmin yönetmenliğini Ava DuVernay yapmıştır. Film izleyenler tarafından Beyazperde’de 2,5 Sinemalar.com’da 5,2 ve IMDb’de 4,2 puan ile değerlendirilmiştir. Zamanda Kıvrılma HD izle seçeneği ile sitemizden yüksek görüntü kalitesi eşliğinde izleyebileceğiniz film Madeleine L’Engle’ın aynı isimli romanının bir uyarlamasıdır. Filmin senaristliğini ise Jennifer Lee ve Jeff Stockwell isimleri paylaşıyor. 2018 yapımı Amerikan bikim kurgu, fantezi filmini A Wrinkle in Time Türkçe dublaj izle seçeneği ile sitemizden Türkçe dublajlı bir şekilde izleyebilirsiniz.

  Macera Dolu Serüveni Tek Part Sitemizden İzleyin

  Film Amerika Birleşik Devletleri’nde 26 Şubat 2018 tarihinde gösterime girmiştir. Film müzikleri Ramin Djawadi tarafından yapılmış olan filmi sitemizden Zamanda Kıvrılma tek part izle seçeneğinden yararlanarak kesintisiz bir şekilde izlemenin tadını çıkarabilirsiniz. Filmin yapımcılığını ise James Whitaker ve Catherine Hand yapmıştır. Orijinal yapım dili İngilizce olan filmi sitemizde A Wrinkle in Time alt yazılı izle seçeneği ile Türkçe alt yazılı bir şekilde izleyebilirsiniz. Filmin açıklanan bilet gişesi 132,7 milyon USD’dir. Filmde Storm Reid (Meg), Deric McCabe (Charles Wallace), Levi Miller (Calvin) karakterlerini izliyoruz. Çekimleri Los Angeles ve California’da tamamlanan filmi sitemizden Zamanda Kıvrılma 720p-1080 izle seçeneğinden yararlanarak izleyebilirsiniz.
  5.0
  ( Toplam 0 oy )

      5.1   314

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde yayınlanan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli sosyal paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Hak sahipleri videoların kaldırılması için iletişim talebinde bulunabilirler.